ביטוח נסיעות לחו"ל

למה דווקא אנחנו:

  • כי אנחנו מאמינים בלתת את השירות הטוב והמקיף ביותר.
  • כי אנחנו בוחרים לקיים שיתוף פעולה אסטרטגי עם החברות המובילות כיום בישראל הן מבחינת טכנולוגיה והן מבחינת השירות המקיף ביותר וכל זאת על מנת שלכם יהיה את הטיול המהנה והבטוח ביותר.
  • כי אנחנו נדע להתאים עבורך את הכיסוי הטוב והנכון ביותר החל מנסיעה קצרה למספר ימים, דרך טיול תרמילאים בכל גיל ובכל מצב רפואי ועד רילוקיישן לתקופה ארוכה בכל מדינה בעולם.
  • לא נוסעים לחו”ל ללא סוכן ביטוח- כי רק אנחנו נוכל להזיז הרים וגבעות עבורכם בכל בעיה שלא תהייה.

צרו קשר עוד היום

גלס דור:052-5278539

גלס גיא:054-7633322

השירותים שלנו:

ביטוח קבוצתי מותאם אישית

לחברות השולחות את עובדיהם לנסיעות תכופות לחו"ל.

טיפול בתביעות

אנחנו נטפל עבורכם בתפעול התביעות שלא מטופלות במסגרת הטכנולוגיה של חברות הביטוח, התפקיד שלכם הוא לשלוח לנו את המסמכים הרלוונטיים ואנחנו נטפל בכל השאר בזמן שאתם תמשיכו להנות.

התאמת ביטוח

לצרכי המבוטח בכל גיל ובכל מצב רפואי.

היחס האישי

כל מבוטח מקבל נציג אישי איתו הוא ובני משפחתו יוכלו לשוחח במהלך שהותו בחו"ל בכל בעיה שלא תצוץ.

בשנת 2020 העולם שהכרנו חווה טלטלה ששינתה את חיינו.
בהתאם לכך נערכנו יחד עם חברות הביטוח גם למקרים המורכבים ביותר שניתן להעלות על הדעת, כל זאת כדי שאתם המבוטחים תוכלו להמשיך לטוס לחו”ל עם הכיסויים המקיפים ביותר המותאמים לרוח התקופה. יחד אתכם גם אנחנו עדיין לומדים כל הזמן את המגפה ואת השינויים שהיא מביאה איתה.אנחנו בטוחים שנעבור אותה יחד על מנת שנוכל לחזור למציאות אותה הכרנו בעבר.

 

בנימה אישית לכל מי שנוסע לטיולים ארוכים, נוודים, אלו מכם הנוסעים להתנדבות ארוכה בחו”ל. אתם נוסעים למקום חדש, בו תחוו חוויות מטורפות וכאלו שיעצבו אתכם להמשך החיים אך יחד עם זאת צריך לזכור כי העולם מלא בסכנות לא צפויות, אקלים לא יציב (וכן גם מגפות פתאומיות) וכל אלו מחוץ לסביבה המוכרת לנו. פה הניסיון שלנו ושל חברות הביטוח איתן אנחנו עובדים נכנסים לפעולה!!! יעידו על כך אלפי המטיילים שבחרו לבטח את עצמם דרכנו. אנחנו מתחייבים לעשות הכל על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ולנצל את כל זכויותיכם אל מול חברות הביטוח השונות.

נסיעה טובה 🙂

לרכישה מהירה: